BOŞ KOLA ŞİŞESİNİ BAHÇE SULAMA HORTUMU YAPMAK

Boş kola şişesini bahçe sulama hortumu yapmak için paylaştığım bu pratik bilgiyi sizde seveceksiniz. Köyünüz varsa veya yetiştiricilik yaptığınız bir bahçeniz varsa bu akıllı fikri sizde kullanmalısınız. Kola şişesini hortumun ucuna geçirip, daha sonra delikler açarak hortumla su vermeniz yeterli olacaktır.

Bu çalışmayı bahçe ortasına veya yüksek bir yere de asabilirsiniz. Bunun birde pervaneli kendi kendine suyla dönen şeklini görmüştüm. O çalışmayı da bulunca bu yazıya iliştireceğim. Boş kola şişesini işi bitince atmak yerine bu tür akıllı çalışmalarla değerlendirebilirsiniz.

Daha önce boş kola şişesinden kuş yuvası yapmak veya kuş yemliği yapmak gibi birçok akılcı çalışmaların yapılışını paylaşmıştık. Bu yazımda ise bahçe sulama tekniği veya bahçeyi kolay sulamak için kullanabileceğiniz bir fikir olarak paylaşmak istedim.

Şimdi sizleri bu güzel ve kolay çalışmanın tek karelik detaylıca anlattığı resmi ile baş başa bırakıyorum. Kolayca yapabileceğinizi söylemek isterim. Kolay gelsin.

 
 

source

bos-kola-sisesini-bahce-sulama-hortumu-yapmak

 

ALÜMİNYUM TELDEN TAŞLI BİLEKLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit bileklik nasıl yapılır, el yapımı bileklik ve evde bileklik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir