CAM BARDAKTAN HASIR İPLE SARILMIŞ MUMLUK YAPMAK

Cam bardaktan hasır iple sarılmış mumluk yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Evinizi güzelleştirecek bu güzel fikirler sayesinde hem evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz.

Hem de bu tür çalışmalar yaparak para da kazanabilirsiniz. Turistik yerlerde yaşıyorsanız bu tür kolay yapılan çalışmaları yapıp, uygun fiyatlarda satabilir ve para kazanabilirsiniz.

Evde kolay mumluk yapmak için daha önce de çok çeşitli çalışmaların anlatımını paylaşmıştım. Hem yapımı kolay. Hem de kolay yapılışını gösteren resimli anlatımlar sayesinde zorlanmadan yapabilir ve sizde hayatınızı güzelleştirecek bu tür dekoratif süs çalışmaları ile mutlu olabilirsiniz.

Şimdi sizleri evde cam bardaktan hasır ipli mumluk yapmak için çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

cam-bardaktan-hasir-iple-sarilmis-mumluk-yapmak

source

 

PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kola şişesi kuş yuvası yapımı, anlatımlı pet şişe kuş yuvası yapımı ve kola şişesinden kuş yuvası yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir