Cam Kavanozdan Mumluk Yapımı – Resimli Anlatım

Cam Kavanozdan Mumluk Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay yapılan dekoratif mumluk çalışmalarını daha önce de sizlere paylaşmıştım. Bu makalemde ise sizlere yine çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım. Evini güzelleştirmek isteyenler için harika bir çalışma olup, kolaylıkla yapılabilmektedir.

Cam kavanozdan mumluk yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı resimlerden yararlanarak sizde evinize böylesine güzel mumluklar yapabilir ve dekoratif anlamda evinizi güzelleştirebilirsiniz. Dekoratif mumluk yapılışı ile ilgili daha önce değişik ve farklı çalışmalar paylaşmıştım.

Kavanozdan mumluk yapımı ile ilgili paylaşacağım çalışmaya benzer projeleri bu yazımın sonunda benzer yazılar şeklinde bulabilir ve eviniz için yapmayı düşünebilirsiniz.

 
 

Öncelikle malzemeleri saymak gerekirse ;

  • cam kavanoz veya benzeri cam şişe.
  • ip.
  • siyah boya.
  • makas.

Üstteki malzemeleri bir araya getirdikten sonra altta bahsedilen çalışmayı adım adım uygulayabilirsiniz. Öncelikle kalp şeklinde bir şablon çizip, bunu cam şişenin üzerine yapıştırmanız gerekiyor. Daha sonra cam kavanozu siyaha veya istediğiniz bir renge boyadıktan sonra kurumasını beklemelisiniz. Ardından kalp bölümünü çıkartmanız yeterli olacaktır. Daha sonra yaptığınız çalışmanın içine mum koyup evinizin bir köşesinde kullanabilirsiniz.

Buyurun anlatımlı resimlere ;

Benzer çalışmaları kendin yap kategorisinde çokça bulabilirsiniz. Her gün yeni ve eğlenceli çalışmaları sitemize eklemeye devam ediyoruz. Bu güzel çalışmayı sizde eviniz için yapabilir ve dekoratif güzel bir mumluk sahibi olabilirsiniz.

source : http://www.heartlovealways.com/2013/06/diy-chalkboard-mason-jar-candle-centerpiece/

 

Evde Keçeden Bardak Altlığı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. felt, keçe bardak altlığı ve keçeden bardak altlığı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir