ÇAM KOZALAĞINDAN OYUNCAK YAPMAK

Çam kozalağından oyuncak yapmak isteyenler olur diye paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını sizde evde deneyebilirsiniz. Yapacağınız iş çok kolay. Çam kozalaklarını bir araya getirip, daha sonra sprey boya veya kendi boyalarınızla çam kozalağını boyamak.

Daha sonra onları isterseniz sarkaç süs olarak da evinizde kullanabilirsiniz. Çam kozalakları her zaman süsleme çalışmaları veya oyuncak yapmak için kullanılmıştır. Bu güzel çalışma da çam kozalağından nasıl oyuncak yapılır göreceksiniz.

Çocuklarınıza oyuncak çam kozalak süs veya eğlenecekleri araçlar yapmış olacaksınız. Çam kozalağından oyuncak canavar yaparak çocuk odasında süs olarak veya oyuncak olarak da kullanabilirsiniz. Önerim ip bağlayıp sarkaç süs şeklinde de çocuk odasını güzelleştirmede kullanmanız yönünde olacak. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

cam-kozalagindan-oyuncak-yapmak

 

TÜL KUMAŞTAN GÜL YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tül kumaşla çiçek yapımı, tül kumaştan gül yapımı ve tülden çiçek yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir