CAM ŞİŞEDEN DEKORATİF VAZO YAPMAK

Cam şişeden dekoratif vazo yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan çalışma da birkaç farklı boyutta cam şişe kullanılmış. Kısa sürede sizde evinizde yapıp farklı renklerde yaptığınız dekoratif cam şişe vazoları evinizde süs amaçlı veya çiçek koyma amaçlı kullanabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar yaparak evinizi güzelleştirmenin yanında hediye olarak da sevdiklerinize verebilirsiniz. Kolay cam şişe boyama tekniklerini bilmiyorsanız, sitemizdeki diğer çalışmaları inceleyerek kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Anlatımlı şişe boyama teknikleri sayesinde sizde evde kolay bir şekilde cam şişe süsleme sanatını öğrenebilirsiniz. Kolayca şişeleri boyayıp vazo haline getirebilirsiniz. Dilerseniz dekoratif süs amaçlı da kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

cam-siseden-dekoratif-vazo-yapmak

 

BOL TİŞÖRT DEĞERLENDİRME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bol penye değerlendirme, bol penyeden neler yapılır ve bol penyeden yapılanlar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir