ÇAMAŞIR SEPETİNİ HASIR İPLE SÜSLEMEK

Çamaşır sepetini hasır iple süslemek isteyenler olur diye paylaştığım bu güzel çalışmayı ben çok beğendim. Anlatımlı olan çalışma da saman ip kullanılmış. Sizde hasır ip kullanarak bu güzel çalışmayı kendi çamaşır sepetiniz üzerinde deneyebilirsiniz.

Kullanmadığınız plastik sepeti hasır iple süsleyerek vazo veya lazımlık olarak kullanabilirsiniz. Bu tür değerlendirme ve güzel çalışmaları daha önce de paylaşmıştık. Hatta hemen bu yazımızın altında benzerlerini bulabilirsiniz.

Çamaşır sepeti süsleme ile yapılan birçok dekoratif süs çalışmalarını buldukça yine paylaşmaya devam edeceğim. Anlatımlı sepet süsleme veya saman iple yapılan vazo çalışmalarını sitemizde bolca bulabilir ve nasıl yapıldıklarını kısa sürede öğrenebilirsiniz. Yapıp satabilir ve mükemmel paralar kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

camasir-sepetini-hasir-iple-suslemek

 

KARTONDAN DOKUMA TEZGAHINDA NİHALE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı dokuma tezgahta nihale, karton dokuma tezgahında nihale ve kartondan dokuma tezgahı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir