ÇAPRAZ DİKİŞ ÇİÇEK DESENLİ ETAMİN ÖRNEĞİ

Çapraz dikiş çiçek desenli etamin örneği arayanlar için bulduğum bu güzel etamin örneğine benzer daha birçok çalışmayı daha önce de paylaşmıştım. Etamin işleri ile uğraşan ev hanımlarına bu tür örnekler çok lazım oluyor.

Bunu da bildiğim için uzun zamandır etamin örnekleri paylaşmamıştım. Bu yazımda bulduğum bu güzel gül desenli etamin örneğini sizlerle paylaşmak istedim.

Kodlarıyla birlikte şablon etamin örneğinden yararlanarak sizde işlemelerinizde bu güzel gül motif veya desenini kullanmayı düşünebilirsiniz.

Etamin örneği gül motifi arayanlar için sitemizde ki etamin kategorisinde daha farklıları yer alıyor. Onlara da göz atmanızı tavsiye ederim. Şimdi sizleri örnek etamin gül örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

capraz-dikis-cicek-desenli-etamin-ornegi

source

 

KOLAY FİL NASIL ÇİZİLİR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım fil çizmek, anlatımlı fil çizmek ve anlatımlı fil nasıl çizilir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir