Çatalla İpten Ponpon Bulut Yapmak

Evde çatalla yün ipten ponpon yapmak isteyenler için daha önce çeşitli anlatımları resimli ve videolu bir şekilde paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere yine çataldan yapılan güzel bir ponpon çalışmasını resimli anlatım olarak paylaştım. Çatalla ipten ponpon bulut yapmak için resimli anlatımda ki adımları uygulayarak sizde süs ponpon bulut çalışmaları yapabilirsiniz. Yün ipten ponpon sarkaç süs yapmak için bu güzel çalışmayı çatal yardımı ile sizde kısa sürede hazırlayabilirsiniz. Resimli anlatımda cama kış için bulut amaçlı kullanılmak üzere ipten ponpon çalışması yapılmış. Siz daha değişik sarkaç süs çalışmalarında kullanabilirsiniz.

Çataldan ponpon yapmak için sitemizde daha önce de çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Yün ipten ponpon yaparak evinizde çeşitli süsleme çalışmalarında eğlenerek kullanabilirsiniz. Kolay ponpon yapmak isteyenler için daha önce de çatalla yapılan ponpon çalışmalarına sitemizde ki kendin yap bölümünden ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri yün ipten çatalla ponpon bulut yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

catalla-ipten-ponpon-bulut-yapmak

Çatalla ponpon bulut yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel sarkaç süs çalışmasını evinizin camlarına yapabilirsiniz. Kolay ponpon yapmak için de bu güzel çalışmadan yararlanabilir ve istediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Fakat genel olarak beyaz yün ip kullanılan bu çalışmada gerçekten küçük ponpon süsler ortaya çıkmaktadır. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40167134

 

Yeni Okula Giden Kız Çocuğu Saç Modeli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. children's hairstyle, Kinderfrisur ve kız çocuk saç modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir