ÇEYİZLİK EN GÜZEL İĞNE OYASI MODELLERİ

Çeyizlik en güzel iğne oyası modellerini bir araya getirdik. Bu güzel modeller arasında benim saymaca 10 tane beğendiğim çok güzel modeller var. Sizde evinizde iğne oyası örneği yapıyorsanız veya bu tür işleri seviyorsanız altta sizin için derlediğimiz içerikte tam tamına 47 adet çok güzel örnekler yer alıyor.

İnceleyerek sizde beğendiklerinizi paylaşabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yapıyorsanız veya yaptırmak istiyorsanız bu yazımızın altına yorum bırakmanızı rica edeceğim. Çünkü yapmak isteyenler veya yaptırmak isteyenler takip ediyor. Bu sayede evden para kazanmanıza da vesile olmuş olacağız.

 
 

Bu tür çeyizlik modeller artık günümüzde çok kıymetli ve neredeyse altın değerinde olup, yeni nesil fazla yapmasını bilmiyor. Hevesi olanlar ise anneden anneanneden miras misali sürdürmeye gayret ediyor. Kolay gelsin.

 

ANLATIMLI BEBEK PATİK MODELİ YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım bebek patiği yapmak, anlatımlı bebek patik modeli nasıl yapılır ve anlatımlı bebek patik yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir