Çeyizlik Havlu Kenarları 2017

Çeyizlik havlu kenarları 2017 yılı modasını takip edenler için paylaştığımız bu güzel örnek videoda birçok örneğe ulaşacaksınız. Sizde evde çeyizlik havlu kenarı örnekleri yapıyorsanız ve bu tür örnekler arıyorsanız, tam size göre bir paylaşım yaptığımı söylemek isterim.

Anlatımlı çalışmaları ve havlu kenarı örneklerini sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Hemen bu yazımın altında da havlu kenarı örneklerine ulaşacağınızı belirtmeliyim. Adım adım kolay havlu kenarı yapmak için paylaştığım örneklerden mutlaka yararlanmalısınız.

Çeyizlik havlu kenarları günümüzde evlenen birçok genç kızın çeyizinde bulunmalıdır. Bu tür çalışmaları yapıp satanlar da var. Bu tür çeyizlik havlu kenarı modelleri yapanlar bu yazımıza yorum atıp, satış yapabilirler. Kolay gelsin.

 
 

ceyizlik-havlu-kenarlari-2017

 

TIĞ İŞİ GÜZEL ÇİÇEK ÖRNEĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tığ işi anlatımlı örnek, tığ işi çiçek örneği ve tığ işi çiçek videosu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. Melek diyor ki:

    Selam hayirli cumalar :) istege gore dantel havlu kenarlari uyfun fiyata yapilir :)

  2. Nuray diyor ki:

    melek hanım yorumunuza cevap gelecektir. bol satışlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir