ÇİÇEK DİKİŞ DESEN ÖRNEĞİ

Çiçek dikiş desen örneği arayanlar olabilir diye paylaşmak istediğim bu güzel motif örneklerine sitemizde fazlaca ulaşabilirsiniz. Anlatımlı ve kolay yapılan birçok dikiş desen örneğine altta ki benzer yazılar kısmından da ulaşabilirsiniz.

Gül dikiş desenleri, çiçekli dikiş desen örnekleri ve daha birçok güzel çalışmayı daha önce de sitemizde paylaşmıştık. Onları da inceleyebilir ve işinize yarayanları kullanabilirsiniz. Bu tür dikiş desen motif örnekleri ve çeşitlerini buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

 
 

Sizde evinizde dikiş işleri yapıyorsanız ve motif yada desen örnekleri arıyorsanız, sitemizi dolaşmanızı öneririm. Birçok güzel desen dikiş örneği ve benzer çalışmaları bulabilirsiniz. Kolayca yararlanabilir ve sizde yapıyorsanız bize gönderebilirsiniz. Kolay gelsin.

cicek-dikis-desen-ornegi

 

EN GÜZEL ŞAL MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı şal modeli, anlatımlı şal örnekleri ve evde kolay şal yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir