ÇİÇEK SAKSI SÜSLEME ÖRNEĞİ

Çiçek saksı süsleme örneği arayanlar olabilir diye paylaştığım bu güzel çalışmadan sizde esinlenebilirsiniz. Kendin yap çalışmasında adım adım ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Sizde evde boş zamanlarınızı bu tür boyama işleri ile değerlendirmek istiyorsanız, alttaki çalışma size de fikir verebilir.

Evde çiçeklerinize saksı alıp, daha sonra değişik desenler veya motiflerle boyayabilirsiniz. Çiçek saksısı süsleme örneği olarak benzer çalışmalar bu içeriğin altından da karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan süsleme çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık.

 
 

Onlar da işinize yarayacak. Çok güzel çalışmalar var sitemizde, hepsini inceleyin. Şimdi sizleri anlatımı olan ve örnek olan çalışmanın resimleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

cicek-saksi-susleme-ornegi

 

EVDE ÇORAP BEBEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çorap bebek oyuncak yapımı, çoraptan bebek oyuncak ve çoraptan nasıl oyuncak bebek yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir