Çiçek Saksısından Tandır Fırını Yapımı – Resimli Anlatım

Çiçek Saksısından Tandır Fırını Yapımı – Resimli Anlatım

Değişik fikirler ve farklı projeleri sizlerin önüne getirmeye devam ediyorum. Bu yazımda sizlere lezzetli tandırlar yapabileceğiniz ve bu lezzeti kendi evinizde kendi tandır fırınınızda yapabilmenizi sağlayan güzel bir çalışma paylaşacağım. Resimli anlatımını paylaşacağım çiçek saksısından tandır fırını yapımı ile ilgili çalışmayı bahçesi müsait olan kişiler yapabilir.

Gerçekten zekice bir çalışma ve yapılabilir. Sizde bu tür saksılara sahipseniz hiç düşünmeden bu çalışmayı yapmalısınız. Çiçek saksısını tandır fırınına çeviren projeyi kim bulduysa gerçekten akıllıca bir proje olmuş. Benzer çalışmaları yine ilerleyen zamanda sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Resimli anlatımından yararlanarak sizde bu güzel ve muazzam çalışmayı pratik bir şekilde evinizin bahçesine veya balkonunuzda dahi yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

 

source : http://www.goodshomedesign.com/how-to-make-a-diy-tandoor-oven-with-flower-pots/3/

einfache Tandoor-Ofen – simple tandoor oven – tandoor simples

 

Yeni Hayvan Motifli Örgü Çanta Modelleri 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. animal mesh bag, hayvan motifli çantalar ve hayvanlı örgü çantalar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir