ÇİÇEKLİ KAPI SÜSÜ NASIL YAPILIR

Çiçekli kapı süsü nasıl yapılır diyenler için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde seveceksiniz. Anlatımlı çiçekten kapı süsü yaparak sizde bu güzel kendin yap çalışmasını evinizin kapısına uygulayabilirsiniz. Bu tür kapı süsü çalışmaları yapıp satarak para da kazanabilirsiniz.

Anlatımlı kolay kapı süsü çalışmalarını hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Adım adım nasıl yapılacağı anlatılan çalışmaları kolayca ve keyifli zaman geçirerek sizde yapabilirsiniz. Kapı süsü yapmak hem insana keyif veriyor.

Hem de neşeli bir şekilde zamanınızı değerlendirmiş oluyorsunuz. Kendi fikrinizi de bu güzel çalışmalara katabilir ve harika kapı süs çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli kapı süsü çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

cicekli-kapi-susu-nasil-yapilir

 

AHŞAP KASADAN KEDİ YATAĞI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap kasadan kedi yastığı, ahşap kasadan kedi yatak yapımı ve ahşap kasadan köpek yastığı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir