ÇİKOLATA KALIBIYLA KOLAY MUMLUK YAPMAK

Çikolata kalıbıyla kolay mumluk yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kendin yap çalışması olarak paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışma ile sizde kısa sürede harika mumluklar yapabilirsiniz. Evinizi güzelleştirecek mumluklar yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Evde kolay yapılan mumluk çalışmaları ile sizde boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Basit mumluk yapmak için kalıp olarak çikolata paketi veya değişik kutular kullanabilirsiniz. Her türlü kalıbı kullanarak çok güzel mumluklar yapabilirsiniz.

Kolay yapılan mumluk çalışmaları ile sizde kısa sürede evinize veya sevdiklerinize hediye harika mumluklar yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan mumluk çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

cukolata-kalibiyla-kolay-mumluk-yapmak

 

En Güzel Havlu Kenarı Dantel Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 havlu kenarı modelleri, 2017 havlu kenarı dantel modelleri ve anlatımlı havlu kenarı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir