Çin Düğümü İle Tomurcuk Yapımı – Resimli Anlatım

Çin Düğümü İle Tomurcuk Yapımı – Resimli Anlatım

Daha önce de sizlere sitemizde Çin düğümlerini örnek resimlerle paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere bir Çin düğümü çalışmasını paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Çin düğümü biliyorsunuz 2008 olimpiyatlarının logosuna da girmişti. Dünyada pek az bilinen bu sanatla ilgili ilerleyen zamanlarda sizlere daha farklı bilgileri araştırıp paylaşacağım.

Bu yazımda paylaştığım Çin düğümü ile tomurcuk yapımı çalışmasının resimli anlatımlarını aşağıda paylaştım. Resimli anlatımda ki adımları takip ederek, Çin düğümü ile kolay bir şekilde tomurcuk şeklini ortaya çıkarabilirsiniz. İlerleyen zamanda sizlere Çin düğümlerinin yapılışını anlatan resimli anlatımlar ve videolu anlatımları yine bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Sizde Çin düğümü ile bir şeyler yapmak istiyorsanız? bu yazımda paylaştığım resimli anlatımdaki tomurcuk çalışmasını yapmayı deneyebilirsiniz. Kolay gelsin.

Malzemeler :

 
 
  • ayakkabı bağcığı veya benzeri ip.
  • resimli anlatım.
  • elleriniz.

İp olarak istediğiniz türde ipi kullanabilirsiniz. Resimli anlatımda ki numaralı adımlara bakarak aynı çalışmayı saniyeler içinde sizde yapabilirsiniz. Farklı Çin düğümü ile yapılan şekilleri ilerleyen günlerde bu başlık altından sizlere paylaşacağım. Takipte kalın.

 

Altta paylaştığım video listesinde Çin düğümü ile yapılan birbirinden farklı şekiller gösteriliyor. Videoyu ileri geri alıp durdurarak sizde yapmayı öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : https://www.flickr.com/photos/buttnakedbaby/

Chine noeud – china knot – China-Knoten

 

Yeni Perma Saç Modelleri 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cheveux perm, Dauerwelle Haar ve kısa perma saç modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir