ÇİNİ DESENLİ KANAVİÇE ŞABLONU

ÇİNİ DESENLİ ETAMİN ŞABLONU

Çini desenli kanaviçe şablonu arayanlar olabilir diye paylaştığımız bu güzel kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Çini desenli kanaviçe çalışmasını beğeneceğinizi düşündüğüm için sitemizde yer vermeye çalıştım. Buna benzer çalışmaları daha önce de paylaşmıştık.

Birbirinden güzel etamin örnekleri ve kanaviçe şablonlarına ulaşacağınız sitemizde çok güzel örnekleri bulup yapılışını öğreneceksiniz. Sizde evde kanaviçe şablonları sayesinde süslemek istediğiniz objeleri güzelleştirebileceksiniz.

 
 

Kolay çini desenli etamin şablonları arıyorsanız yine buldukça sitemizde yer vermeye çalışacağım. Sizlerde öğrenip veya yararlanıp çok güzel çalışmalar yapacaksınız. Altta yer alan diğer benzer çalışmalara da göz atabilirsiniz. Onlar da birbirinden değişik etamin örnekleri içeriyor. Kolay gelsin.

cini-desenli-kanavice-sablonu

 

YENİ FANTEZİ LASTİK ÖRGÜ MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cilveli örgü örneği yapmak, fantezi lastik örgü ve fantezi lastik örgü modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. izmirli diyor ki:

    tşk ederiz. çok güzel paylaşımlar bunlar.

  2. Nuray diyor ki:

    biz teşekkür ederiz, güzel izmirimize de selamlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir