ÇİVİYLE İPTEN KALPLİ TABLO YAPMAK

Çiviyle ipten kalpli tablo yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Yaptıktan sonra duvara tablo olarak da kullanabilirsiniz. Bu tür güzel çalışmaları yaparken biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Çünkü yavaş yapılması ve güzel olması için dikkatli olmanız gerekiyor.

Çiviyle tablo yapımı için paylaştığım bu tür çalışmaları hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Anlatımlı çivili tablo çalışmasında kalp veya değişik şekiller yapabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı ışıklı yapanlarda var. Fikir geliştirilmeye açık. Daha değişik ve güzel şekillerde de yapabilirsiniz.

Çiviyle kalpli tablo yapmak için renk kırmızı kullanabilirsiniz. Yada pembe rengi de tercih edebilirsiniz. Anlatımlı çalışmalardan yararlanarak sizde çok güzel eğlenceli çalışmalar ortaya çıkarabilir ve satarak para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source

civiyle-ipten-kalpli-tablo-yapmak

 

FİMO HAMURUNDAN KOYUN KÜPE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo hamurundan koyun küpe yapmak, fimodan koyun küpe yapımı ve fimodan kuzu küpe yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir