ÇORAPTAN BAYKUŞ OYUNCAK YAPMAK

Çoraptan baykuş oyuncak yapmak için bulduğum bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Özellikle de cam kenarına bu tür süsler çok yakışır.

Çoraptan baykuş yapmak hem kolay. Hem de eğlenerek bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Çorabı nasıl keseceğiniz ve nasıl baykuş oyuncak yapacağınız aşamalarıyla gösterilmiş.

İçini pamuk veya yün ile doldurabilirsiniz. Renk olarak farklı renklerde tercih edebilirsiniz. Ancak mor renk hem güzel durmuş.

Hem de süs olarak TV ünitesi önünde de bu iki baykuşu yapıp koyduğunuzu düşünsenize, güzel olmaz mı? bence güzel olur.

Bu tür çalışmalar ile çorapları değerlendirmiş olursunuz. Çoraptan oyuncak yapmak için daha önce de birçok çalışmanın anlatımını paylaşmıştım.

Onları da mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum. Şimdi sizleri çoraptan baykuş oyuncak yapmak için çalışma ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

coraptan-baykus-oyuncak-yapmak

source

 

EL İŞİ KAĞIDINDAN ÇİLEK HEDİYE KUTUSU YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çelik karton hediye kutusu, çelik şeklinde süs kutu yapmak ve çilek hediye paketi yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir