ÇORAPTAN OYUNCAK AT YAPMAK

Çoraptan oyuncak at yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmayı seveceksiniz. Kendin yap çalışmaları arasında en çok tercih edilen ve sürekli değerlendirme çalışması olarak takip edilen çoraptan yapılan projeleri sitemizde fazlaca bulacaksınız.

Hemen bu yazımızın altında da benzer çorap oyuncak modeli veya çoraptan yapılan oyuncaklara ulaşacaksınız. Onlar da çok güzel ve hemen yapılabilir özelliklere sahipler. Kısa sürede yapıp hemen çocuklarınıza oyuncak olarak sunabilirsiniz.

 
 

Çoraptan oyuncak çim adam yapmak veya çoraptan oyuncak yapmak gibi birçok değişik projeyi sitemizde daha önceden paylaşmıştık. Hatta güzel olanlarını hemen yapmaya başlayabilirsiniz. İnanın çocuklarınız çok mutlu olacak. Böylece kullanmadığınız sevdiğiniz çorapları da değerlendirmiş olursunuz. İçini pamuk veya yünle doldurup, göz koymanız oyuncağı daha bir güzel hale getirecektir. Kolay gelsin.

source : pinterest

coraptan-oyuncak-at-yapmak

 

FİMO HAMURUNDAN YILDIZ SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo hamurundan yıldız yapmak, fimodan yıldız süs yapımı ve fimoyla minyatür yıldız hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir