ÇORAPTAN OYUNCAK KUKLA YAPMAK

Çoraptan oyuncak kukla yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde eğlenerek yapabilirsiniz. Kendin yap çalışmaları arasında sitemizde fazla fazla bulacağınız oyuncak yapımı çalışmasında çorabın kullanıldığını görebilirsiniz.

Bu makalenin altında da karşılaşacağınız çorap değerlendirme ve oyuncak çalışmalarından memnun kalacaksınız. Çoraptan oyuncak yapmak veya çoraptan kukla yapımı gibi benzer birçok çalışmayı sitemizde yer alan oyuncak kategorisinde farklı anlatımlarla bulabilirsiniz.

Onları da incelemenizi ve sevdiğiniz birisini çocuğunuza yapmanızı öneriyorum. Benzer çorap değerlendirme çalışmaları ve çoraptan oyuncak yapma ile ilgili çalışmalar buldukça paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel ve basit oyuncak çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

 
 

coraptan-oyuncak-kukla-yapmak

 

ÇİÇEKLİ KAPI SÜSÜ NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım çiçekli kapı süsü, anlatımlı çiçek kapı süsü ve çiçek kapı süsü nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir