ÇUVAL BEZİYLE HALKA RULODAN SÜS YAPMAK

Çuval beziyle halka rulodan süs yapmak veya takı yapmak gibi değerlendirebileceğimiz bu güzel kendin yap çalışmasını farklı amaçlarda da kullanabilirsiniz. Oyuncak yapmada da kullanabileceğiniz çalışmanın daha çok minyatür süs veya takı çalışmalarında kullanılabileceğini de belirtmek isterim.

Çuval beziyle takı yapmak için de bu güzel anlatımdan yararlanabilirsiniz. Adım adım çuval bezinden halka ruloyla oyuncak yapabilir ve elbise amaçlı da bu güzel çuval bez malzemesini kullanabilirsiniz.

Adım adım çuval bezinden oyuncak yapmak gibi birçok güzel değişik oyuncak çalışmalarına da hemen bu yazımın altından ulaşabilirsiniz. Çuval bezinden neler yapılır diyorsanız sitemizde ki daha önce paylaştığımız çalışmalar ve projeler size cevap olacaktır. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

cuval-beziyle-halka-rulodan-sus-yapmak

 

HALAT İPTEN KOLAY SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde halat iple süs yapımı, halat ip değerlendirme ve halat ipten nasıl süs yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir