DAĞINIK ÜSTTEN TOPUZ SAÇ MODELİ YAPMAK

Dağınık üstten topuz saç modeli yapmak için paylaştığım bu güzel saç modeli çalışmasını sizde seveceksiniz. Anlatımlı çalışmayı zorlanmadan yapabilir ve kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Sitemizde saç modeli yapımıyla alakalı birçok güzel anlatıma ulaşacaksınız.

Onlar da hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldığını öğrenip, kendinize yada sevdiğiniz kişilerin saçlarına uygulayabilirsiniz.

Anlatımlı kolay saç modeli yapmak için paylaştığım çalışma da ne yapılması gerektiği adım adım belirtilmiş. Kısa sürede öğrenip, aynısını kendinize yada kızınıza uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

 
 

daginik-ustten-topuz-sac-modeli-yapmak

 

KOLAY KEDİ BOYAMA RESİMLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kedi boyama örneği, kedi boyama resimleri ve kedi boyama sayfaları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir