DALMAÇYALI DESENLİ PARA CÜZDANI YAPMAK

Dalmaçyalı desenli para cüzdanı yapmak için paylaştığım kendin yap çalışmasını beğeneceğinizi umuyorum. Kolay yapılan cüzdan çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede harika para cüzdan çalışmaları yapabilirsiniz. Desenli para cüzdanı yapımı için daha önce birçok kez güzel çalışmalar ve şablonlar paylaştığımı hatırlıyorum.

Bu güzel çalışma da tıpkı onlara benziyor. Hem anlatımlı hem de kolay yapımı sayesinde detaylı tariften yararlanarak sizde kısa sürede çok güzel para cüzdanı modeli yapabilirsiniz. Anlatımlı cüzdan çalışmaları sayesinde sizde kendinize veya çocuklarınıza bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Benzer çalışmadan fazla fazla üretip satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Anlatımlı para cüzdanı çalışması yaparak annenize veya kendinize yada aile bireylerine de bu güzel cüzdanı hediye edebilirsiniz. Daha değişik kumaşlarda kullanabilirsiniz.

 
 

Anlatımlı kumaş cüzdan yapımı çalışmaları sayesinde çok güzel para cüzdanları veya çantalar yapabilirsiniz. Para cüzdanı dedik ancak farklı amaçlarda da kullanabilirsiniz.

Bu tür cüzdan çalışmalarını kendinize göre güzelleştirebilir veya logo yada süslemelerle daha değişik şekillerde yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel detaylı anlatıma sahip çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

dalmacyali-desenli-para-cuzdani-yapmak

 

KOLAY PAPYON NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit papyon hazırlamak, kolay kurdele yapmak ve kolay papyon hazırlama hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir