DANONE KUTUSUNDAN MUMLUK YAPMAK

Çocuklarınızın severek tükettiği danone meyveli yoğurt kaplarını atıyorsanız, onları artık atmayın. Çünkü onları mumluk altı veya mumluk yapmada kullanabilirsiniz.

Mum aldığınızda onları koyacak veya saplayacak yer bulamazsınız. Bu yüzden bu paylaşımda mumluk altlığı veya mum altlığı da diyebileceğimiz çalışmayı yapabilmeniz için resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz.

Mum altlığı yapmak için danone yoğurt kabını kullanabilirsiniz. Altta resimli anlatımda danone kutusunu nasıl kalıp yapacağınız gösterilmiş.

Yapmanız gereken anlatımı takip etmek ve danone kutularını mumluk altlığına dönüştürmek. Bu sayede sahip olduğunuz mumları tutturacağınız güzel altlıklarınız olacak. Danone kutusundan mumluk yapmak için paylaştığım resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

danone-kutusundan-mumluk-yapmak

source

 

RENKLİ DÜĞMELERDEN BİLEKLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. düğme bileklik yapımı, düğmeden bileklik yapmak ve düğmeden nasıl bileklik yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir