Dantelle Kot Etek Süsleme

Evde dantelle kot etek süsleme çalışması olarak sanırım daha önceden de buna benzer bir çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel bir eskiyi yenileme çalışması paylaştım. Bugün ki kendin yap çalışmasında dantelle kot etek süsleme çalışmasının resimli anlatımını paylaştım.

Evde sizde bu tür çalışmalar yaparak kot pantolon süsleme veya kot etek süsleme çalışmaları yapabilirsiniz. Hepimizin evinde dantel örgüler vardır. Bazen danteller eskiyip sararır veya ömürlerini yitirebilir. Bu gibi durumlarda da onları kot etek veya pantolon gibi elbiselere süsleme için kullanabilirsiniz. Evde kolay dantelden kot süsleme çalışmaları ile eski elbiselerinizi yenileyebilirsiniz.

Buna benzer çalışmaları sitemizde yer alan kendin yap ve değerlendirme kategorilerinde sıkça paylaşıyorum. Bu sayede evde kot pantolon veya dantelle kot etek süsleme çalışmaları ile keyifli çalışmalar yapabilirsiniz. Evde dantelden yapılan süsleme çalışmalarını bu yazımın hemen altında da görebilirsiniz. Şimdi sizleri dantelle kot etek süsleme çalışmasının resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum.

 
 

dantelle-kot-etek-susleme

Evde kot etek dantelle süsleme çalışmaları ile çok değişik eşyalara da sahip olmuş olursunuz. Evde kot etek süsleme çalışmalarını sadece dantelle değil başka malzemelerle de yapabilirsiniz. Kolay süsleme çalışmaları için sitemizdeki kategorileri incelemelisiniz.

Değişik çalışmaları sürekli olarak sizlere paylaşıyorum. Evde dantelle kot etek süsleme çalışmasında iğne iplik, makas, dantel örgü malzemelerini kolaylıkla temin edebilirsiniz. Yapımını ise resimli anlatımdaki örnek gibi yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/178536

 

Evde Ahşaptan Kedi Basamağı Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşaptan kedi basamağı yap, échelle de chat en bois ve evde ahşap kedi merdiveni yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir