DANTELLİ AHŞAP NOT TABLOSU YAPMAK

Dantelli ahşap not tablosu yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı değişik şekillerde de kullanabilirsiniz. Not panosu olarak düşünebileceğiniz gibi resim veya önemli notlar panosu olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Anlatımlı ahşap pano yapmak için çalışma da ki gibi sizde eski bir danteli desen niyetine kullanabilirsiniz.

Adım adım nasıl yapacağınızı öğrendikten sonra sizde çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Dantelli ahşap not tablosu yapmak için paylaştığım diğer benzer örnek çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Evde kolay yapılan ahşap pano veya ahşap not panosu yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel örneği değişik fikirlerle de kullanabileceğinizi söyleyebilirim. Evde kolay yapılan ahşap tablo veya kanvas tablo yapımı gibi birçok çalışmayı sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

 
 

Anlatımlı ahşap pano yapmak veya adım adım ahşaptan pano nasıl yapılır diyenler için yine değişik ve güzel çalışmalar buldukça paylaşacağım. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

dantelli-ahsap-not-tablosu-yapmak

 

KARTON KEDİ MASKE ŞABLONLARI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. doğum günü kedi maske şablonu, karton kedi maske şablonları ve karton kedi yüz maske şablonu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir