DEĞİŞİK DANTEL TEPSİ ÖRTÜSÜ MODELLERİ

Değişik dantel tepsi örtüsü modellerini beğeneceksiniz. Bu tür güzel paylaşımları daha önce de yapmıştım. Altta resim ve videolu şekilde değişik dantel tepsi örtülerine ulaşacaksınız. Evde dantel işleri yapan ev hanımlarının ilgisini çekeceğini düşündüğüm bu güzel paylaşımı sizde sevenlere ulaştırabilirsiniz.

Evde dantel yapanlar örneklerden yararlanabilir ve tepsi örtüsü modellerinden yapmak isteyebilirler. Fikir edinebilirsiniz veya altta diğer modellere bakarak kendi yaptığınız dantel tepsi örtüleri için ilham alabilirsiniz. Bu tür çalışmaları sıkça sitemizde paylaştığımı hatırlıyorum.

Altta bulunan benzer yazılar bölümüne göz atacak olursanız karşınıza benzersiz çok güzel dantel tepsi örtü örnekleri çıkacak. Onları da seveceksiniz. Çok güzel örnekler ve modelleri paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta eğitici çalışmaları da sitemizde bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

 

 

FARKLI ÖRGÜ MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. değişik örgü modelleri, değişik örgü örnekleri ve farklı değişik örgüler hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir