DEĞİŞİK HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ

Değişik havlu kenarı örnekleri arıyordum. Bu güzel ve farklı modeller ile karşılaşınca sizlerle de paylaşmak istedim. Sitemizde kendin yap çalışması olarak yeni havlu kenarı örneği yapmak için anlatımlı videolar paylaştığımızı hatırlıyorum.

Birçok değişik ve yeni havlu kenarı modelini sitemizde bulabilir ve keyifle hepsinden yararlanabilirsiniz. Gerçekten el emeği göz nuru bu güzel çalışmalar çok ucuza satılıyor. Bana göre yüksek paralara satılmalı ama işte günümüzde birçok kişi yaptığı için ve fazlaca bulunduğu için yok paralara gidiyor.

 
 

Bu yüzden sizlerde bu güzel çalışmalardan yapıyorsanız bence biraz iyi paralara satmalısınız. Evde havlu kenarı yapıyorsanız ve değişik model yada örnekler arıyorsanız bu güzel çalışmalar size fikir verecektir. Kolay gelsin.

Büyütmek için üzerine tıklayın.

 

KÖPÜK BOYAYLA RESİM YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde köpük boyayla resim yapımı, köpük boya nasıl yapılır ve köpük boya resim örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir