DEĞİŞİK İĞNE OYASI ÖRNEKLERİ

Değişik iğne oyası örnekleri arayanlar için bulduğum bu güzel örnekleri seveceksiniz. Anlatımlı iğne oyası örnekleri ve modellerini sitemizde daha önce de paylaşmıştık. Hemen altta anlatımlı bir de video paylaştım. İğne oyası yapmakla uğraşıyorsanız sitemizdeki çalışmalar işinize yarayacak.

 
 

Farklı iğne oyası örnekleri sayesinde sizde yaparken ilham alabilir ve değişik iğne oyaları yapabilirsiniz. İğne oyası modelleri ve daha değişik birçok farklı örneği hemen bu yazımızın altında da bulabilirsiniz. Onları da inceleyerek yararlanabilirsiniz.

Az sayıda örnek olsa da bu yazımda farklı modelleri sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Anlatımlı iğne oyası yapımı ve eğitici videoları da sık sık paylaşmaya çalışıyoruz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

BONCUKTAN PAPATYA GERDANLIK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boncuklu papatya modeli takı, boncuklu papatya takı yapılışı ve boncuktan kolye yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir