DEĞİŞİK ÖRGÜ BEBEK PATİK MODELLERİ

Değişik örgü bebek patik modellerini seveceksiniz. Altta yapımına ilişkin video da yer alıyor. Bu güzel örnekleri ilk kez gördüğümde çok şaşırdım ve mutlu oldum. Birbirinden güzel ve değişik örgü bebek patik modellerini daha önce de sitemizde sizlere sunmuştuk.

Bu tür örgü bebek patiği yapımıyla alakalı çalışmaları sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Hatta bu yazımızın altında bulunan benzer yazılar ekranında değişik patik örnekleri yer alıyor. Hepsi çok güzel ve anlatımlı olarak ulaşacağınız çalışmaların nasıl yapıldığını öğrenerek sizde yapabilirsiniz.

 
 

Bebeği olana yapabilir ve hediye edebilirsiniz. Yada yapıp satarak evinize ek gelir de elde edebilirsiniz. Bu tür örgü bebek patik modeli yapımıyla alakalı birçok çalışmayı yine buldukça sitemizde yayınlamaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

 

BİRBİRİNDEN GÜZEL TIĞ İŞİ ÖRGÜ MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi örgüler, tığ işi örgü çeşitleri ve tığ işi örgü modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir