DEĞİŞİK ÖRGÜ ELDİVEN MODELLERİ

Değişik örgü eldiven modelleri ile yine karşınızdayım. Bu güzel örnekleri sevecek ve beğeneceğinizi düşünüyorum. Hepsi çok güzel ve değişik olduğu için daha önce benzerlerini de paylaştığımı hatırlıyorum. Evde örgü eldiven yapımıyla alakalı ders niteliğindeki öğreticiler ise hemen altta benzer yazılar bölümünden karşınıza çıkacak.

 
 

Onları inceleyerek öğrenebilir ve sizde kendinize yada sevdiklerinize örgü eldiven modeli yapmaya başlayabilirsiniz. Hatta para kazanmak isteyen ev hanımlarının da bu güzel çalışmaları incelemesini isterim. Çünkü yapıp satarak para kazanılabilecek en güzel örgü çeşitlerinden birisidir.

Örgü eldiven el yapımı olduğu için çokça tercih edilir. Bu bakımdan önerdiğim bu güzel çalışmaların anlatımlarını yine buldukça önünüze getirmeye devam edeceğim. Şimdilik örneklerle sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

YENİ EL YAPIMI LİF MODELİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı lif yapımı, basit lif nasıl yapılır ve basit lif yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir