DELİKLİ SÜZGEÇ ÖRGÜDEN KAPI SÜSÜ YAPMAK

Evde kapı süsü yapmak isteyenler için yine bu günkü yazımda çok güzel ve değişik bir kapı süsü çalışması paylaştım. Evde kolay bir şekilde yapabileceğinizi söyleyebilirim. Delikli süzgeç örgüden kapı süsü yapmak için dantel veya benzeri süzgeç kumaşta kullanabilirsiniz.

Benzer malzemelerden de bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum. Evde basit kapı süsü yapmak için bu yazımın hemen altında birçok örnek çalışmaya ulaşabilirsiniz.

Kolay bir şekilde sizde değişik kapı süsü çalışması yapmayı öğrenebilir ve beğenen komşularınıza da aynısından yapabilirsiniz. Hatta bu tür çalışmalardan fazlaca yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Sitemizde birçok çeşitte kapı süsü yapmak için değişik çalışmaların yapımını anlatan video ve resimler paylaşmıştım. Onları da incelemenizi öneririm. Şimdi sizleri dantelden kapı süsü yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

delikli-suzgec-orguden-kapi-susu-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/80994493275252400/

 

YENİ KARE MOTİF ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. değişik kare motif örnekleri, değişik kare motifler ve evde kare motif nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir