DENİZ KABUĞUNDAN MUMLUK YAPMAK

Birçok şeyden mumluk yapmayı gördük. Hatta minyatür mumluk, portakaldan mumluk yapmak veya ahşaptan mumluk yapmak gibi birçok benzer çalışmayı bu yazımın altında bulabilirsiniz.

Bu yazımda ise sizlere deniz kabuğundan mumluk yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu güzel çalışma sayesinde sizde evinizi güzelleştirecek mumluk çalışmaları yapabilirsiniz.

Hatta bu tür çalışmaları yapıp kolaylıkla turistik yerlerde yaşıyorsanız satabilir ve evinize katkı güzel paralar kazanabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma da toplayabildiğiniz kadar deniz kabuğunu alın ve hazır mumları eritip, içine sıvı olarak koyduktan sonra donmasını bekleyin.

 
 

Tabi yanacak fitili de kesip içine koymayı unutmayın. Bu çalışmayı kolaylıkla yapacağınızı ve en özel anlarınızda yakıp, sevdiğinizle romantik dakikalar geçirebileceğinizi söyleyebilirim. Şimdi sizleri deniz kabuklarından mumluk yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

deniz-kabugundan-mumluk-yapmak

source : pinterest.com

 

KUMAŞTAN PONPON NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kumaş ponponlar yap, evde ponpon nasıl yapılır ve kumaş işi ponpon yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir