DENİZ TAŞLARINDAN LAZIMLIK YAPMAK

Deniz taşlarından lazımlık yapmak gibi ilginç fikirleri her zaman sevmişimdir. Kendin yap çalışmaları arasında her zaman önerdiğim ve beğendiğim bu güzel çalışmayı sizde evinizde kolayca yapabilirsiniz. Deniz tutkalı veya taşı yapıştırmada kendi özel tutkal türünüz varsa onu kullanarak yapabilirsiniz.

Deniz taşlarını önce kalıp aldığınız bir tas veya tabağın dışından beri tutkal ile birbirlerine yapıştırmanız gerekir. Daha sonra donan taşların taslağından çıkan haline şaşıracaksınız. Bu tür dekoratif kase modeli çalışmaları hem evinizi güzelleştirecek.

Hem de evinize gelenler bu güzel eşyayı nereden aldığınızı soracak. Dekoratif taştan kase yapıp satabilir ve para kazanabilirsiniz. Evde boş vaktiniz çoksa ve sıkılıyorsanız bu güzel çalışmaların benzerleri hemen bu yazımın altından da karşınıza çıkacak. Onları da inceleyin. Kolay gelsin.

 
 

deniz-taslarindan-lazimlik-yapmak

 

FİMO HAMURUNDAN BALIK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo hamuruyla balık yapımı, fimodan balık yapmak ve fimoyla balık minyatürü hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir