DENİZ TAŞLARINDAN YAPILANLAR

Deniz taşlarından yapılanları paylaştığımız bu güzel örnekte sizde çakıl taşlarından nasıl süs yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Çakıl taşlarını bir araya getirerek onlardan ayak hayvan patisi yapabilir veya süs amaçlı çeşitli çalışmalar yapabilirsiniz.

Deniz taşlarından nihale yapabilirsiniz. Çakıl taşından nihale yapmak için sitemizde daha önce de güzel örnekler paylaşmıştım. Deniz taşıyla nihale yapımı çalışmaları sayesinde sizde boş zamanlarınızı bu tür güzel çalışmalarla geçirebilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde yeni fikirler öğrenebilirsiniz.

 
 

Bu güzel çalışmanın benzerleri de hemen alttan karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi öneririm. Birbirinden güzel değerlendirme ve dekoratif süs çalışmalarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel resimli anlatımlarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

deniz-taslarindan-yapilanlar

 

YENİ KIŞLIK ÖRGÜ CEKET MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örgü ceket, birbirinden güzel kışlık örgü ceketler ve kışlık örgü ceket yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. Furkan diyor ki:

    Ne güzel şeyler ponçik ponçik :)

  2. Nuray diyor ki:

    teşekkürler furkan, bende ilk gördüğümde çok sevdim. hatta ilk fırsatta da yapmayı düşünüyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir