DENİZ YELKEN TEMALI KANAVİÇE ŞABLONU

Deniz yelken temalı kanaviçe şablonu arayanlar olur diye paylaşmak istediğim bu güzel etamin örneği sizinde işinize yarayabilir. Denizci temalı etamin örneklerini daha önce de paylaşmıştık. Bu güzel şablonu kullanarak sizde yelken motifli yastık veya çalışmalar yapabilirsiniz.

Denizci yelkenli kanaviçeleri buldukça bu yazının altına iliştirmeye çalışacağım. Etamin örnekleri ve kanaviçe üzerine birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz. Bu tür şablonlar sayesinde hem kısa sürede daha güzel işler ortaya çıkarırız.

Bu yüzden de her zaman yeni etamin örnekleri buldukça sitemizde yer vermeye çalışıyorum. Çünkü bu sanatı icra eden çok ev hanımı var. Hatta bazıları para kazanıyor. Bu yüzden yeni kanaviçe şablonlarını sitemizde ilerleyen günlerde sıkça göreceksiniz. Kolay gelsin.

 
 

deniz-yelken-temali-kanavice-sablonu

 

YENİ İĞNE OYASI MEVLÜT ÖRTÜSÜ MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. iğne oyaları mevlüt baş örtüsü, iğne oyası mevlid örtüsü ve iğne oyası mevlüt örtüleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir