DERİ KUMAŞTAN EL ÇANTASI YAPMAK

Deri kumaştan el çantası yapmak için paylaştığımız bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde anlatımdan yararlanarak kısa sürede yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan el çanta modeli çalışmalarını sitemizde daha önce de çoğu kez paylaşmıştık.

Adım adım nasıl yapılacağı belirtilen resimli anlatımdan yararlanarak sorunsuz hızlı bir şekilde çanta yapabilirsiniz. Deri çanta yapımıyla alakalı benzer çalışmaları hemen bu yazımın altında yer alan benzer yazılar bölümünden ulaşıp yararlanmaya başlayabilirsiniz.

 
 

Deri kumaştan yapılan el çantası modelleri sayesinde sizde birbirinden güzel ve değişik çanta modelleri yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı deri çanta yapımıyla ilgili farklı çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

 

YENİ ÖRGÜ PARMAKSIZ DANTEL ELDİVEN MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örgü parmaksız eldiven, örgü eldiven modeli ve örgü eldiven modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir