DERİ KUMAŞTAN EL ÇANTASI YAPMAK

Deri kumaştan el çantası yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde beğenebilirsiniz. Anlatımlı el çantası çalışmasını kolayca evde yapabilirsiniz. Anlatımdan yararlanarak evinizdeki kumaş malzemeden de kısaca bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Adım adım kolay yapılan kumaş el çanta çalışmasını yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Kolay yapılan el çanta çalışmalarını daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Onları da incelemelisiniz. Kolayca el çantası yapıp kullanabilir ve dilerseniz sevdiğiniz kişilere de hediye edebilirsiniz.

 
 

Anlatımlı deri kumaştan çanta yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı boş zamanınızı değerlendirmek için yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan çanta çalışmasının anlatımı ile şablonuyla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

deri-kumastan-el-cantasi-yapmak

 

TAHTA ÇUBUKLA KOLAY TAKI KUTUSU YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap takı kutusu hazırlamak, evde kolay takı kutusu hazırlamak ve karton kutudan takı kutusu yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir