DERİ KUMAŞTAN EL CÜZDANI YAPMAK

Deri kumaştan el cüzdanı yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli el becerisi isteyen çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Kolayca yapıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel kendin yap çalışması sayesinde kısa sürede harika el çantası veya cüzdanlar yapabilirsiniz.

Kolayca yaptıktan sonra satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı el çantası örneklerine hemen bu yazımın altından da ulaşabilirsiniz. Onları da inceleyip nasıl yapıldığını öğrenerek kısa sürede yapabilirsiniz.

 
 

Deri kumaştan el cüzdanı nasıl yapılır diyorsanız paylaştığım bu güzel çalışmayı an be an anlatmışlar. Yararlanarak harika el cüzdanları veya el çantaları hazırlayabilirsiniz. Deri kumaştan cüzdan yapıp sevdiklerinize de verebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

deri-kumastan-el-cuzdani-yapmak

 

TAHTA ÇUBUKLA KOLAY TAKI KUTUSU YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap takı kutusu hazırlamak, evde kolay takı kutusu hazırlamak ve karton kutudan takı kutusu yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir