DERİ KUMAŞTAN EL YAPIMI BİLEKLİK

Deri kumaştan el yapımı bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel çalışmanın anlatımı sayesinde kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Satış amaçlı yapabilirsiniz. Yada kullanmalık değişik renklerde deri kumaştan harika bileklikler yapabilirsiniz.

Sevdiğiniz kişilere yapıp verebilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Yapımı detaylıca anlatılan çalışmayı deri kumaş yerine keçeden veya daha değişik kauçuk malzemelerden de yapabilirsiniz. El yapımı bileklik veya el yapımı bilezik çalışmalarını sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz.

Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenerek aynılarını yapabilirsiniz. Deri bileklik yapımı sayesinde çok güzel takılar yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli kendin yap çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

deri-kumastan-el-yapimi-bileklik

 

TAHTA ÇUBUKLA KOLAY TAKI KUTUSU YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap takı kutusu hazırlamak, evde kolay takı kutusu hazırlamak ve karton kutudan takı kutusu yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir