DERİ KUMAŞTAN KELEBEK TOKA YAPMAK

Deri kumaştan kelebek toka yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde kısa sürede yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan kumaş toka çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Anlatımlı kumaş kelebek toka örnekleri hemen bu yazımın altında da karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Deri kumaştan kelebek toka yapımı için benzerlerinden ziyade bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı toka çalışmalarını sitemizde bolca bulabilirsiniz. Takı kategorisinde benzer kelebek figürlü tokalar veya takıların yapımına da ulaşabilirsiniz.

Anlatımlı çalışma sayesinde okula giden kız çocuklarınıza çok güzel kelebek tokaları yapabilirsiniz. Yapımı gerçekten çok kolay olan bu güzel çalışmayı kısa sürede kendinize göre de düzenleyip daha değişiklerini de yapabilirsiniz.

 
 

Kumaş kelebek toka yapmak için aşamaları tamamlamanız yeterli olacaktır. Kelebek figürlü toka yapımı için paylaştığım çalışmayı kumaş ve benzeri malzemelerden yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve hoş kelebek tokası yapımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

deri-kumastan-kelebek-toka-yapmak

 

KURDELE KUMAŞINDAN TOMURCUK ÇİÇEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kurdele kumaş çiçeği, kurdele kumaşından çiçek yapmak ve kurdele kumaşından gül yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir