DERİ KUMAŞTAN PETEKLİ EL ÇANTASI YAPMAK

Deri kumaştan petekli el çantası yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasına benzer birçok çalışmayı daha önce de paylaşmıştık. Onları da inceleyebilirsiniz. Hemen bu yazımın altında deriden yapılan el çanta modellerine ve anlatımları ile birlikte şablonlarına ulaşabilirsiniz.

Deri kumaştan el çantası yapmak için paylaştığım bu güzel ve etkileyici çalışmayı yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Kolay yapılan çanta modeli çalışmalarını sitemizde daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Bu daha bir farklı ve beğeneceğinizi düşünüyorum.

Anlatımlı kumaş el çanta modeli veya keçeden el çantası yapmak için şablonları bulmaya devam ediyorum. Hem kolay yapılanlar işimize yarıyor. Hem de yapıp kullanmak yerine satmak isteyen ev hanımlarına katkıda bulunmuş oluyoruz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

deri-kumastan-petekli-el-cantasi-yapmak

 

OKUL ÖNCESİ KARTONDAN KUŞ KAFESİ SARKAÇ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. okul öncesi karton kuş kafesi, okul öncesi kartondan kafes yapmak ve okul öncesi keçe kafes yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir