DERİDEN KOLAY TERLİK YAPMAK

Evde deriden terlik yapmak için öncelikle nasıl terlik yapmanız gerektiğiyle ilgili kalıba ihtiyacınız olur. Daha önce de evde keçeden terlik yapmak için çeşitli resimli anlatım ve çalışmaların detaylarını paylaşmıştım.

Deriden terlik yapmak için bu yazımda paylaştığım resimli anlatımda aşamalar halinde yapılışı detaylı bir şekilde paylaşılmış. Tek yapmanız gereken keçeden veya deri kumaş türü parçalardan bu güzel çalışmayı yaparken resimli anlatımdan yararlanmanız yeterli olacaktır.

Kolay bir şekilde terlik yapmanız için daha önce de kendin yap bölümünde çeşitli terlik çalışmalarının kalıp ve şablonlarını gösteren resimli anlatımlar paylaşmıştım.

Diğer çalışmalardan da yararlanarak çok güzel keçe terlik modeli veya deri kumaştan terlik yapmak için projelerden yararlanabilirsiniz. Şimdi sizleri deriden kolay terlik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

deriden-kolay-terlik-yapmak

 
 

 

 

source : pinterest.com

 

YENİ HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 havlu kenarı örnekleri, 2017 havlu kenarı örneği ve anlatımlı havlu kenarı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir