DERYA BAYKAL BEBEK BATTANİYESİ MODELLERİ

Derya Baykal bebek battaniyesi modelleri olarak altta paylaştığımız birbirinden güzel örnekleri çok seveceksiniz. Hepsi birbirinden güzel ve sevimli olan bebek battaniye modeliyle ilgili bir de altta öğretici bir video yer alıyor. Sitemizde kolay yapılan battaniye modeli yapımıyla alakalı birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz.

Hatta bu içeriğin altında da birçok güzel bebek battaniye modeli veya örneğinin yapılışıyla alakalı çalışmalar karşınıza çıkacak. Onları da mutlaka inceleyin. Çok güzel çalışmalar olup, beğendiğinizi kendinize bile yapabilirsiniz.

En güzel bebek battaniye modellerini yine buldukça sitemizde yayınlamaya devam edeceğim. Şimdi sizleri örnek resimlerle ve anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

Hemen altta resimlerden önce tığ işi oklava örnekli bebek battaniye yapmak için öğretici video yer alıyor. Kolay gelsin.

 

EVDE TİŞÖRT SÜSLEME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tişört süsleme, basit tişört süsü yapmak ve evde kazak nasıl süslenir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir