DESENLİ BARDAK MUMLUK YAPMAK

Desenli bardak mumluk yapmak isteyenler için bulduğum bu güzel kendin yap çalışmasını sizde yapımını öğrenerek kısa sürede yapabilirsiniz. Bu tür güzel mumluk çalışmaları ile evinizi güzelleştirebilirsiniz. Aynı zamanda fazlaca yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Bu tür süs çalışmalarını yapıp arkadaşlarınıza veya sevdiklerinize de hediye olarak sunabilirsiniz. Evinizde TV ünitesi önünde çok şık duracaklar. Bu tür süs çalışmalarını yapıp kendinizi geliştirebilir ve daha değişik fikirlerle değişik mumluklar da yapabilirsiniz.

Anlatımlı mumluk çalışmaları sayesinde sizde çok güzel süsler yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan çalışma da mumu erittikten sonra istediğiniz şekilli cam veya kutuya akıtmanız ve sonrasında donması yeterli oluyor. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source

desenli-bardak-mumluk-yapmak

 

ÖRGÜ ŞAPKA ÖRNEĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örgü şapka, öğretici örgü şapka ve öğretici şapka örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir