DESENLİ DERİ KUMAŞTAN HEDİYE ÇANTA YAPMAK

Desenli deri kumaştan hediye çanta yapmak için bulduğum bu güzel şablonu beğeneceğinizi umuyorum. Bu tür anlatımlı çalışmalar sayesinde hem güzel hediye çantaları yapmayı öğreniyoruz.

Hem de anlatımlı olması sayesinde zorlanmadan aşamaları tamamlayarak deri hediye çanta yaparak sevdiklerimize verdiğimiz değeri de en üst seviyesinden göstermiş oluyoruz.

Bu tür benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında da karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı deri çanta yapmak için paylaştığım tüm çalışmalar çok güzel.

Hem kolay anlatımları var. Hem de kısa sürede nasıl yapacağınızı öğrenerek sizde çok güzel hediye çantalara sahip olabilirsiniz. Hediye vermeyi düşündüğünüz kişilere bu yaptığınız hediye deri çanta örneğini kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

desenli-deri-kumastan-hediye-canta-yapmak

source

 

EVDE KOLAY KALEMLİK YAPMAK ÖĞRETİCİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kalemlik yapmak, kalemlik nasıl yapılır ve kolay kalem kutusu yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir