DESENLİ KAĞITTAN KOLAY TORBA YAPIMI

Desenli kağıttan kolay torba yapımı sayesinde sizde kısa sürede kendin yap çalışmasını yapabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. İş yeriniz varsa ve bir şeyler satıyorsanız, bu güzel çalışma sizin işinize yarayacaktır.

Desenli kağıtlar temin ettikten sonra alttaki çalışmayı anlatımdan yararlanarak kısa sürede yapabilir ve birbirinden güzel desenli torba çantalar yapabilirsiniz. Hata hediye vereceğiniz kişiye de bu güzel çalışmayı yapıp onları şaşırtabilirsiniz.

Benzer çanta yapımı çalışmalarını hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Anlatımlı birçok güzel çalışmaya detaylı öğretici resimleriyle ulaşabilirsiniz. Kolay torba çanta yapımı çalışmaları hem güzel vakit geçirmenizi, hem de bu tür uğraşlar yaparak mutlu olmamızı sağlar. Öneririm ve kesinlikle deneyin. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

desenli-kagittan-kolay-torba-yapimi

 

ÖĞRETİCİ KAĞIT ÇİÇEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eva kağıdından çiçek, kağıttan çiçek anlatımlı ve kağıttan çiçek nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir