DESENLİ KUMAŞTAN EL ÇANTASI YAPMAK

Desenli kumaştan el çantası yapmak için paylaştığım bu güzel el yapımı kendin yap çalışmasını beğeneceksiniz. Bu tür kolay yapılan el çanta çalışmaları ve şablonlarını bu yazımın altında da göreceksiniz. Birbirinden güzel el yapımı çanta yapımı çalışmalarını sitemizde fazla fazla bulabilir ve yapımını öğreten anlatımlardan yararlanabilirsiniz.

Kolay ve kısa sürede el çantası yapıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. El çantasında dış görünüm çok önemlidir. Kullanacağınız malzeme iyi olmalı ve desenli olduğunda güzel bir el çanta modeli ortaya çıkartmış olursunuz.

Bu tür çalışmalardan fazlaca yapıp satabilir veya sevdiğiniz kişilere hediye olarak da verebilirsiniz. Satarsanız da güzel paralar kazanacağınızı belirtmeliyim. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

desenli-kumastan-el-cantasi-yapmak

 

PLASTİK ŞİŞEDEN BAYKUŞ FİGÜRÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fanta şişesinden baykuş figürü yapmak, kola şişesinden baykuş oyuncak yapımı ve pet şişeden baykuş yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir