DESENLİ KUMAŞTAN HEDİYE TORBASI YAPMAK

Desenli kumaştan hediye torbası yapmak isteyenler için bulduğum bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Çünkü hem güzel hem de çok kolay bir şekilde yapılabilir olduğunu düşünüyorum.

Bu tür desenli kumaş çanta yapmak için anlatımlı çalışmalar hem kolay yapılır cinsten oluyor. Hem de bu tür süs çanta yapmak veya hediye paketi tasarlama fikirleri sayesinde sevdiklerimize verdiğimiz değeri de göstermiş oluyoruz.

Bir hediye alındığında naylon poşete koymak veya cafcaflı bir jelatin kağıdına sarmak yerine bu tür kaliteli hediye paketleri ile vermek hem prestij sahibi yapar.

Hem de hediye vereni ve verileni değerli kılar. Benzer hediye paketi çalışmalarını sitemizde çoğunlukla bulabilirsiniz. Şimdi sizleri desenli kumaştan hediye paketi yapmak için anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

desenli-kumastan-hediye-torbasi-yapmak

source

 

ÇORAPTAN BAYKUŞ OYUNCAK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı çorap baykuş oyuncak yapımı, çorap oyuncak yapmak ve çorapla baykuş yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir